Veronika Březinová fotografka

Obchodní podmínky

Všechny fotografie obdržíte pečlivě upravené ( retuš, úprava jasu, kontrastu, barev atd. ) v elektronické podobě. Dejte si, prosím, záležet na vybraném outfitu. Je lepší volit ho maximálně do tří barev bez nápisů a potisků. Doplňky, jako šátky nebo klobouky jsou vítány.

Náhledy fotografií odesílám většinou ihned po focení na Váš e-mail. Prosím snažte se i Vy vybrat fotografie k úpravě v co nejkratší možné době. Na focení, prosím, choďte včas, zejména o víkendu. Na zpracování fotografií mám stanovenou lhůtu 30 dní - platí pro rodinné a těhotenské focení. Lhůta pro zpracování svatebních fotografií a balíčků se může lišit od 4 do 12 ti týdnů.

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoliv komerční účel, propagaci nebo prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci. Dle autorského zákona č. 121/2000 Sb. Není bez mého souhlasu dovoleno náhledy kdekoli zveřejňovat nebo je upravovat.

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI.

MOC SE NA VÁS VŠECHNY TĚŠÍM :-)

Veronika