Veronika Březinová fotografka

Rodinné focení.

5 ks

fotografií

1200 Kč

10 ks

fotografií

2000 Kč

Jakékoliv další foto nad rámec balíčku = 200 Kč.

Mám zájem

Speciální balíčky Svatba

MINI

(obřad, gratulace, skupinky, portréty) cca 2 h focení, 40 ks fotek

7 000 Kč

MIDI

(Obřad, gratulace, skupinky, portréty, zvyky, oběd ) 3-4 h focení

10 000 Kč

MAXI

(Přípravy nevěsty, obřad, skupinky, portréty, oběd, krájení dortu, 1.tanec,)

17000 Kč

K Vašemu svatebnímu dni nabízím možnost pronájmu květinového fotopozadí vhodného pro fotokoutek a focení portrétů jak Vás, tak Vašich hostů. 
Pronájem na celý Váš svatební den činí 1500 Poplatek je zvlášť připočten ke svatebnímu focení. V případě mých fotoslužeb využitých pouze na část dne s využitím květinového fotopozadí na celý den je nutné zajistit odvoz fotopozadí ke mě zpět do ateliéru.

Mám zájem

Produktové a firemní foto

1 ks

fotografií od

400 Kč

Produktové focení je individuální. Cena za 1 ks fotografie v elektronické podobě se pohybuje od 400.-.

Firemní focení - portrétové foto "náš tým"
vhodné na webové stránky, pro tisk letáků nebo na sociální sítě - cena od 1.000,- / 2 ks profesionálně retušované foto osoba + 1000,-/1h.Mám zájem

Narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou

1 hodina

1500 Kč

1500,- / hodina

Mám zájem

Důležité informace

Všechny fotografie obdržíte pečlivě upravené ( retuš, úprava jasu, kontrastu, barev atd. ) v elektronické podobě, a to jak v plné velikosti pro tisk, tak ve velikosti pro web. Dejte si, prosím, záležet na vybraném outfitu. Je lepší volit ho maximálně do tří barev bez nápisů a potisků. Doplňky, jako šátky nebo klobouky jsou vítány ????;)

Náhledy fotografií odesílám většinou ihned po focení na Váš e-mail. Prosím snažte se i Vy vybrat fotografie k úpravě v co nejkratší možné době. Na focení, prosím, choďte včas, zejména o víkendu. Na zpracování fotografií mám stanovenou lhůtu 14 dní - platí pro rodinné a těhotenské focení. Lhůta pro zpracování svatebnách fotografií a balíčků se může lišit od 3 do 6 ti týdnů.

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoliv komerční účel, propagaci nebo prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci. Dle autorského zákona č. 121/2000 Sb. Není bez mého souhlasu dovoleno náhledy kdekoli zveřejňovat nebo je upravovat.

NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI.


MOC SE NA VÁS VŠECHNY TĚŠÍM :-)

Veronika